Facebook sayfamıza gitmek için tıklayınız
Üye Girişi  |  Üye OL         
 
Site içi arama
 

Doğal ve Sağlıklı Yaşam Portalı


HAKKIMIZDA

FESTİVA A.Ş. bir kültürel tanıtım ve organizasyon şirketidir. 1999 yılında yirmi yıllık iş deneyimine sahip bir kadro tarafından kurulmuştur. Festival, sempozyum, konferans, eğitim semineri, konser, etkinlik, özel ürün ve hizmet tanıtımı gibi profesyonel organizasyonlar gerçekleştirmektedir.

Ekim 2000’de Türkiye’nin ilk doğal ve sağlıklı yaşam festivali olan NATUREL Beden Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali’ni İstanbul'da gerçekleştirmiştir. Bugüne kadar İstanbul’da, Bursa’da, Ankara’da ve İzmir'de toplam 36 defa düzenlenen NATUREL Festivali, her yıl düzenli olarak tekrarlanmaktadır. 2017 NATUREL Festivalinin 18inci yılıdır.  Bu sene, NATUREL Festivali, 5-7 Mayıs'ta Deniz Müzesi’nde, 9-12 Kasım 2017 tarihlerinde Askeri Müze, İstanbul’da ve Aralık 2017'de dördüncü kez İzmir'de E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilmektedir.

Mayıs 2011’de “beynimizi tanımak, zihnin çalışması ve bilincin doğasını anlamak” amacı ile Beyinden Bilince Yolculuk başlıklı yeni bir  konferanslar dizisini gerçekleştirmiştir. Bu yıl 5-7 Mayıs 2017 tarihlerinde 7inci kez düzenlenecek bu etkinlik de her yıl ilkbaharda NATUREL Festivali ile birlikte olarak tekrarlanmaktadır.   

FESTİVA, üstlendiği organizasyonların içerdiği konularda  haber ve bilgilerin sürekli paylaşılması ve yayılması amacı ile 2002 yılında www.webnaturel.com adresi ile WebNaturel Doğal ve Sağlıklı Yaşam Sitesi’ni açmıştır.

FESTİVA, bu bağlamda farklı konuların derinlemesine ele alındığı Doğal Yaşam Seminerleri düzenlemektedir. Ayrıca Aya İrini’de Tuluyhan Uğurlu’nun yer aldığı “Kainat Sensin!” adlı bir müzikle meditasyon çalışması, “Sağlıklı Kilo Konferansı”, “Çelik Yapılar Haftası 2010” başlıklı 75 ülkeden mimarlar ve mühendislerin katıldığı bir uluslararası sempozyum gibi özel projelerin organizasyonunu gerçekleştirmektedir.

FESTİVA’nın ileriye dönük amacı, genel katılıma açık düzenlediği festival, seminer ve etkinlikleri ülkemizin diğer şehirlerine ve yurtdışına taşımaktır.©FESTİVA Organizasyon A.Ş. - 2018
  EFES TECHNOLOGy

Bu site 23 Eylül 1999'dan beri 1882872 kez ziyaret edilmiştir