Facebook sayfamıza gitmek için tıklayınız
Üye Girişi  |  Üye OL         
 
Site içi arama
 

Doğal ve Sağlıklı Yaşam Portalı


NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı FESTİVALLERİ

NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali dünyada ve Türkiye’de büyük ilgi toplayan Doğal Yaşam üzerine, ülkemizde ilk defa 2000 yılında FESTİVA A.Ş. tarafından gerçekleştirilmiş bir organizasyondur.

 

Festivalin amacı, doğal yaşamın geniş yelpazesinde yer alan doğal sağlık yöntemleri, ekolojik yaşam, kişisel ve ruhsal gelişim, doğal ürünler, organik gıdalar, sağlık turizmi, diyet ve spor, ilgili yayınlar vb. başlıkları bir çatı altında toplayarak, uzmanlar ve ihtisas firmaları tarafından, akılcı, anlaşılır ve bilimsel bir şekilde sunmak ve izleyenlere bu konularda doğru bilgiyi doğru kaynaktan edinme fırsatı vermektir.

 

Festival kapsamında Seminer/Panel/Workshoplar, Etkinlikler ve Hizmet/Ürün Tanıtımı yer almaktadır. Seminer/Panel programı, uzmanlardan oluşan bir Danışma Kurulu ile birlikte hazırlanmaktadır. 14 yılda, yüzbinden fazla doğal yaşam sevdalısının ziyaret ettiği festival, değişik faaliyetleri bir mekanda bütünleştiren çok yönlü bir organizasyondur. Basın ve ziyaretçilerin gösterdiği yoğun ilgi ve alınan olumlu geri dönümler NATUREL Festivali’nin süregelen başarısını teyit etmiştir.


Güncel Festivaller
Geçmiş Festivaller


 ©FESTİVA Organizasyon A.Ş. - 2018
  EFES TECHNOLOGy

Bu site 23 Eylül 1999'dan beri 1879262 kez ziyaret edilmiştir